FAQ

Z jakého materiálu jsou vaše šperky?

 

Všechny naše šperky jsou z drahých kovů. Používáme pravé stříbro označené puncem AG925 a 14ti karátové zlato s puncem AU585. Jsme registrovaní na puncovním úradě pod značkou 13894.

 

Jsou drahokamy na špercích pravé?

 

Ano, všechny drahokamy, polodrahokamy, minerály i diamanty jsou pravé, vytěžené v přírodě. Nejedná se o laboratorně vytvořené kameny, ani skleněné repliky.

 

Dáváte k diamantům certifikát?

 

Diamanty z naší nabídky jsou v surovém, neopracovaném stavu a certifikovat je nenecháváme. Vystavení certifikátu ke každému kusu by znamenalo značné zvýšení ceny a proto tuto službu nabízíme pouze na dotaz. Pravost kamenů si ověřujeme v gemologické poradně českého puncovního úřadu, která je veřejně přístupná a zdarma.  V případě zájmu můžeme nabídnout certifikaci celého šperku v České gemologické laboratoři s.r.o., která je nejvýznamnější u nás a uznávaná i v zahraničí. Zde jsou uvedeny ceny za certifikaci u ČGL.

 

Jaká je dodací lhůta?

 

U produktů, které jsou skladem je dodací lhůta zpravidla do druhého dne, pokud objednáte během dopoledne. Pozdější objednávky expedujeme na další den, maximální čas dodání je tedy 48 hodin. U produktů které jsou ve stavu Objednáno nebo Na dotaz, nás prosím nejprve kontaktujte, ať si společně potvrdíme možnou rychlost dodání daného produktu. V Praze nabízíme také možnost okamžitého vyzvednutí šperků u nás v Pařížské ulici.

 

Posíláte i do zahraničí?

 

Do zahraničí posíláme za poštovné podle ceníku České pošty, pouze po platbě předem. Akceptujeme Paypal a Revolut platby.

 

Akceptujete Paypal a platby kartou?

 

Ano, akceptujeme platby prostřednictvím Paypal i kartou přes aplikaci Revolut.