O nás


 

Šperke je netradiční šperkařství z Prahy, které spojuje sílu drahých kamenů s minimalistickým vzhledem šperků. Věříme v léčivé schopnosti minerálů a využíváme proto pouze přírodní a především surové kameny, které nebyly broušené ani barvené. Nebojíme se dávat nový život ani nedokonalým drahokamům, které by v běžném šperkařství nedostaly šanci. Používáme pouze drahé kovy: stříbro a zlato. Jsme registrovaní na puncovním úřadě pod číslem 13894.
 

Šperke jako dárek
Hledáte nápaditý a vkusný dárek, který vaše drahá polovička skutečně ocení? Jste na správném místě. Naše šperky jsou inspirovány a vytvořeny samotnou přírodou, jsou jednoduché, snadno kombinovatelné a hodí se pro každou příležitost a pro každodenní nošení. Dárkové balení je u nás vždy zdarma. Pokud výběr raději necháte na obdarované, potěší vás možnost zakoupení dárkového poukazu


Originalita a pravost
Každý vytěžený nerost je originál, a tak se stává neopakovatelným originálem také každý šperk, který v naší dílně v Praze s láskou vyrobíme. Podporujeme lokální dodavatele kamenů těžených v České republice. Stojíme si za kvalitou a původem všech námi nabízených drahokamů. Každý minerál navíc necháváme ověřit u gemologického specialisty. Na každém šperku najdete punc s označením materiálu a případně i státní punc. Nenabízíme napodobeniny drahokamů ani laboratorně vytvořené drahokamy. Pracujeme jen se stříbrem (Ag 925/1000) a 14-ti karátovým zlatem (Au 585/1000). Nepoužíváme pozlacené kovy metodou "gold filled".


Udržitelnost pro přírodu
Snažíme se co nejvíce minimalizovat dopad na životní prostředí #zerowaste. Naše krabičky jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, nepoužíváme plasty, posíláme v recyklovaných obálkách a jako výstuž využíváme staré noviny nebo znovu použitý obalový materiál od našich dodavatelů. Také se vyhýbáme všem živočišným materiálům jako je semiš nebo kůže. Fakturu posíláme emailem. V případě osobního vyzvednutí pro vás máme připraveny recyklované papírové taštičky.


Rychlé dodání
Vždy děláme vše pro to, aby byl šperk co nejdříve u vás a mohl dělat radost. Šperky, které jsou skladem, odesíláme obratem, a to za férové poštovné dle ceníku České pošty do ČR (78 Kč) a na Slovensko a do EU (130 Kč = 5,4 €), Zásilkovnou do výdejního místa po ČR (79 Kč) a na Slovensko (3,7 €), popř. Balíkovnou po ČR (65 Kč) nebo kurýrem. U objednávek nad 1 500 Kč (Balíkovna) / 2 000,- (Zásilkovna) platíme poštovné za vás (platí v rámci ČR). Posíláme jako pojištěnou zásilku s označením křehké. Balné je zdarma.
 
 
Zakázková výroba
Nabídku našich šperků postupně rozšiřujeme o nové produkty. Kromě toho nabízíme také zakázkovou výrobu. Na míru vyrábíme i zásnubní a snubní prsteny. Pokud jste v naší nabídce nenašli, co jste hledali, napište nám na info@sperke.cz, rádi vaši představu zhmotníme a šperk vám vyrobíme na přání. Konzultace je samozřejmě zcela zdarma a nezávazná.


Pro více informací navštivte také stránku FAQ.

 
Tato firma má uzavřenou dohodu s puncovním úřadem o umožnění kontrolních internetových nákupů.
 
Zpět do obchodu