Z každé objednávky šperku věnujeme jeden balíček v hodnotě 120 Kč na podporu zdravotníků, kteří bojují s pandemií koronaviru. Balíček věnujeme vaším jménem a potvrzení přijde na váš email. #energiilekarum

O nás


 

Šperke je netradiční šperkařství z Prahy, které spojuje sílu drahých kamenů s minimalistickým vzhledem šperků. Věříme v léčivé schopnosti minerálů a využíváme proto pouze přírodní a především surové kameny, které nebyly broušené ani barvené. Nebojíme se dávat nový život ani nedokonalým drahokamům, které by v běžném šperkařství nedostaly šanci. Používáme pouze drahé kovy: stříbro a zlato.
 

Šperke jako dárek
Hledáte nápaditý a vkusný dárek, který vaše drahá polovička skutečně ocení? Jste na správném místě. Naše šperky jsou inspirovány a vytvořeny samotnou přírodou, jsou jednoduché, snadno kombinovatelné a hodí se pro každou příležitost a pro každodenní nošení. Dárkové balení je u nás vždy zdarma. Pokud výběr raději necháte na obdarované, potěší vás možnost zakoupení dárkového poukazu


Originalita a pravost
Každý vytěžený nerost je originál, a tak se stává neopakovatelným originálem také každý šperk, který v naší dílně v Praze s láskou vyrobíme. Podporujeme lokální dodavatele kamenů těžených v České republice. Stojiíme si za kvalitou a původem všech námi nabízených drahokamů. Každý minerál navíc necháváme ověřit u gemologického specialisty. Na každém šperku najdete punc s označením materiálu a případně i státní punc. Nenabízíme napodobeniny drahokamů ani laboratorně vytvořené drahokamy. Pracujeme jen se stříbrem (Ag 925/1000) a 14-ti karátovým zlatem (Au 585/1000). Nepoužíváme pozlacené kovy metodou "gold filled".


Udržitelnost pro přírodu
Snažíme se co nejvíce minimalizovat dopad na životní prostředí #zerowaste. Naše krabičky jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, nepoužíváme plasty, posíláme v recyklovaných obálkách a jako výstuž využíváme staré noviny nebo znovu použitý obalový materiál od našich dodavatelů. Také se vyhýbáme všem živočišným materiálům jako je semiš nebo kůže. Fakturu posíláme emailem. V případě osobního vyzvednutí pro vás máme připraveny recyklované papírové taštičky.


Rychlé dodání
Vždy děláme vše pro to, aby byl šperk co nejdříve u vás a mohl dělat radost. Šperky, které jsou skladem, odesíláme obratem, a to za férové poštovné dle ceníku České pošty do ČR (50 Kč) a na Slovensko (125 Kč = 4,8 EUR). U objednávek nad 1 500 Kč platíme poštovné za vás (platí v rámci ČR). Posíláme jako pojištěnou zásilku s označením křehké. Balné je zdarma.
 
 
Zakázková výroba
Nabídku našich šperků postupně rozšiřujeme o nové produkty. V současnosti připravujeme novou sekci se zásnubními a snubními prsteny. Kromě toho nabízíme také zakázkovou výrobu. Pokud jste v naší nabídce nenašli, co jste hledali, napište nám na info@sperke.cz, rádi vaši představu zhmotníme a šperk vám vyrobíme na přání. Konzultace je samozřejmě zcela zdarma a nezávazná.


Pro více informací navštivte také stránku FAQ.

 
Tato firma má uzavřenou dohodu s puncovním úřadem o umožnění kontrolních internetových nákupů.